Szkoła astrologii

Zachęcamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to dyscyplina gnozy o kultury sięgającej paru tysięcy lat. Mądrość ową wykorzystywano oraz używa się wciąż w działalności. Jest ona jeszcze żywa i uczona. Znajomość astrologii, a co za tym idzie biegłość interpretacji swego kosmogramu urodzeniowego wspomaga świadomie zarządzać naszym byciem. Odkrywając reguły astrologiczne posiadamy możliwość interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkowicie nieznajomych. W okresie kursu łatwo wyjaśnione zostaną wszystkie niezbędne składniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie wprawę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zajęć kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, kurs astrologii

zaznajomienie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe między planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody poszukiwania i uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne ćwiczenia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami i indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, układach partnerskich),

relokacje (mapy wzroście potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka profesji astrologa,
szkoła astrologii dla początkujących odbywa się w trakcie 2 weekendów. Jest to kurs dla osób, które właśnie zaczynają edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa obejmuje zwykle od 6 do 10 osób. Po ukończeniu kursu uczestnicy zdobywają osobiste dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dzisiaj! Astrologia to nie tylko atrakcyjne hobby ale także świadomość o sobie i otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski specjalista Carl Gustav Jung określił astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej prawdy – będzie to doskonale wykorzystany okres w Twoim życiu i najodpowiedniejsza lokata – lokata w siebie.